W Wielką Sobotę z Zamkiem Gołańcz

Piłkarze Concordii Murowana Goślina w meczu 20. kolejki RedBox V ligi zmierzą się przed własną publicznością z zespołem Zamku Gołańcz

Podopieczni trenera Radosława Wrzesińskiego w najbliższą sobotę rozegrają piąty mecz w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022, będzie to drugie spotkanie w tym roku rozgrywane na stadionie w Murowanej Goślinie.

Zawodnicy Concordii w dotychczas rozegranych czterech spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt, w poprzedniej kolejce remisując 1:1 z zespołem Korony Stróżewo, a bramkę na wagę jednego punktu w końcówce meczu zdobył Bartosz Szpalik.

W sobotę piłkarze z Murowanej Gośliny podejmą przed własną publicznością trzecią w ligowej tabeli drużynę Zamku Gołańcz.

Piłkarze z Gołańczy w rundzie wiosennej rodzą sobie całkiem dobrze. W 2022 roku, w czterech spotkaniach zdobyli siedem punktów; wygrywając z zespołem Trzcianki i Łobżenicy oraz remisując w ostatniej kolejce z zespołem Błękitnych Wronki. Podopieczni trenera Jarzębowskiego w 2022 roku zanotowali również jedną porażkę, w pierwszy spotkaniu ulegając 1:2 Sparcie Oborniki.

W pierwszym meczu z zespołem z Gołańczy górą był Zamek wygrywając 2:0.

Wspólnie z naszym partnerem Grupa Promo4Sport oraz firmą TVCOM z tego spotkania zostanie przeprowadzona relacja live.

Concordia Murowana Goślina – Zamek Gołańcz
16.04.2022 godz. 14:00
Stadion Miejski w Murowanej Goślinie