Zmazać plamę z rundy jesiennej

W najbliższą sobotę zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się w ramach 21. kolejki RedBox V ligi z zespołem Polonii Chodzież. Podopieczni trenera Wrzesińskiego będą chcieli zrehabilitować się za wysoką porażkę z Polonią w rundzie jesiennej.

Zawodnicy Concordii Murowana Goślina do spotkania z zespołem Polonii Chodzież będą przystępować po ubiegłotygodniowym zwycięstwie 2:0 z zespołem Zamku Gołańcz.

Podopieczni trenera Wrzesińskiego w rundzie wiosennej zdecydowanie lepiej radzą sobie w meczach domowych, gdzie w dwóch rozegranych meczach zdobyli 4. punktu.

Concordia dzięki ubiegłotygodniowej wygranej zwiększyła swoją przewagę nad strefą spadkową do sześciu punktów i z większym spokojem może patrzeć na dół tabeli.

Najbliższy rywal piłkarzy z Murowanej Gośliny, zespół Polonii Chodzież to 7. drużyna w lidze.

Zawodnicy trenera Grabowskiego w rundzie wiosennej pięciu dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyli siedem punktów. Piłkarze Polonii na początek 2022 roku niespodziewanie przegrali 2:0 z zespołem OTPS Winogrady, następnie zremisowali z Spartą Oborniki, przegrali z Pogonią Łobżenica i w dwóch ostatnich kolejkach odnieśli dwa zwycięstwa z zespołem Lubuszanina Trzcianka oraz Błękitni Wronki.

W pierwszym meczu Concordii z zespołem Polonii Chodzież, górą byli piłkarze z Chodzieży wygrywając u siebie wyskok 7:0.

Podobnie jak w poprzedni weekend również z tego spotkania wspólnie z naszym partnerem Grupa Promo4Sport oraz firmą TVCOM przeprowadzimy relację live.

Concordia Murowana Goślina – Polonia Chodzież
23.04.2022r. godz. 14:00
Stadion Miejski Murowana Goślina