Concordia Murowana Goślina – Polonia Chodzież 0:3

W meczu 21. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina przegrali na własnym stadionie z zespołem Polonii Chodzież 0:3

Concordii od początku rundy wiosennej nie opuszcza pech. Podopieczni trenera Wrzesińskiego w meczu z zespołem z Chodzieży ponownie musieli radzić sobie bez kontuzjowanych bramkarzy, Guzikowskiego i Frąckowiaka, a między słupkami stanął Gracjan Pachelski, który zeszedł z urazem w drugiej połowie. Dodatkowo kontuzji w meczu z Zamkiem Gołańcz nabawił się Styczyński, a problemy zdrowotne dopadły Smogóra.

Mecz od pierwszych minut wyglądał podobnie jak zeszłotygodniowa rywalizacja z Zamkiem. Piłkarze Concordii dobrze się bronili i starali się co jakiś czas wyprowadzać ataki z kontry. W 10. minucie spotkania trener Wrzesiński zmuszony był przeprowadzić pierwszą zmianę, bo kontuzji nabawił się Łukasz Lech, a w jego miejsce pojawił się Kamil Sokołowski. Dobrą okazję na zdobycie bramki dla Concordii miał Dawid Werda, który wychodził sam na sam z bramkarzem Polonii. Werda upadł w polu karnym po kontakcie z obrońcą jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia. Zawodnicy z Murowanej Gośliny dobrze się bronili i wydawało się że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem. Niestety w ostatniej akcji meczu piłkę do siatki skierował Moskalik i wyprowadził gości na prowadzeni. Sędzie po tej bramce zakończył pierwszą połowę tego spotkania.

Druga połowa niewiele różniła się od pierwszej części meczu. Zawodnicy z Murowanej Gośliny skupiali się na obroni, a akcjami z kontry starali się wyrównać stan meczu. Niestety w 57. minucie spotkania prowadzenie Polonii podwyższył Oskar Machowski, a 6. minut poźniej po strzale z dystansu Urbańskiego było 0:3. Piłkarze z Murowanej Gośliny mimo niekorzystnego rezultatu starali się strzelić bramkę honorową w tym spotkaniu ale niestety nie mogli znaleźć drogi do bramki zespołu z Chodzieży. Mecz zakończył się wynikiem 0:3 dla Polonii i to goście mogli cieszyć się ze zdobytych trzech punktów w Murowanej Goślinie.

Concordia Murowana Goślina – Polonia Chodzież 0:3 (0:1)
47. minuta – Wiktor Moskalik (Polonia Chodzież)
57. minuta – Oskar Machowski (Polonia Chodzież)
66. minuta – Adam Urbański (Polonia Chodzież)