Trampkarze Concordii ze zmiennym szczęściem

Zespół trampkarzy Concordii Murowana Goślina w ostatnich dwóch meczach zanotował porażkę z Huraganem Pobiedziska i wygraną z Vitkovi Witkowo

Krótkie podsumowanie dwóch ostatnich meczów.

Pierwszy z nich rozegraliśmy w Pobiedziskach z Huraganem. Mecz źle się dla nas zaczyna, szybko tracimy bramkę. Później trwała wymiana ciosów, sytuację były z obu stron. Niestety chwilę przed przerwą przytrafił nam się prosty błąd w obronie, co skutkuje stratą bramki na 0-2. Na drugą połowę wychodzimy mocno zmotywowani, udaje nam się ‘złapać kontakt’, strzelamy bramke po rzucie roznym. I gdy wydawało się, że zaraz będzie 2-2, przytrafił się kolejny błąd w obronie przy rzucie rożnym i zamiast remisu przegrywamy 1-3. Stwarzamy kolejne sytuację, ale piłka nie chce wpaść do bramki przeciwnika. Huragan w ostatniej minucie wyprowadza kontratak i zdobywa bramkę na 1-4. Zasłużone zwycięstwo gospodarzy, aczkolwiek wynik nie do końca oddaje to co działo się na boisku.

Huragan Pobiedziska 4-1 Concordia Murowana Goślina

W ostatni weekend graliśmy u siebie z Vitkovią Witkowo. Pierwsza połowa toczy się pod nasze dyktando. Graliśmy dużo piłka, przeciwnik ograniczał się do długich zagrań za naszą linie obrony z którymi nasi obrońcy jednak sobie radzili. Z naszej strony dużo sytuacji, dużo strzałów, ale brak przysłowiowego szczęścia i dobra postawa bramkarza gości skutkuje tym, że do przerwy prowadzimy tylko 1-0. Po składnej akcji i zagraniu wzdłuż bramki z lewej strony boiska, obrońca gości strzela bramkę samobójczą. Na drugą połowę goście wyszli mocno zmotywowani i mecz się wyrównał. Jednak po ładnej indywidualnej akcji udało nam się zdobyć bramkę na 2-0. Vitkovia stwarzała jakieś zagrożenie pod naszą bramką, ale to my mieliśmy dwie sytuację ‘sam na sam’, jednak znowu brak skuteczności i mecz kończy się wynikiem 2-0.

Concordia Murowana Goślina 2-0 Vitkovia Witkowo

Zapraszamy na treningi naszej grupy trampkarza C2, rocznik 2008/2009. Trenujemy w środy i piątki o godzinie 18.00.