Sparta Oborniki kolejnym rywalem Concordii

W kolejnym spotkaniu RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się na wyjeździe z drużyną Sparty Oborniki

Concordia w poprzedni weekend uległa na własnym obiekcie 0:3 zespołowi Polonii Chodzież. Zawodnicy Radosława Wrzesińskiego jednak w tym spotkaniu nie mogli liczyć na kilku zawodników w tym dwóch bramkarzy. Mimo braków kadrowych zawodnicy z Murowanej Gośliny nie wyglądali najgorzej i z całą pewnością można powiedzieć że wynik nie odzwierciedlał tego co działo się w tym spotkaniu na boisku.

Kolejnym rywalem piłkarzy Concordii będzie zespół Sparty Oborniki. Podopieczni trenera Wrzesińskiego liczą na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w 2022 roku. Wygrana z zespołem z Obornik pozwoli piłkarz z Murowanej Gośliny z większym spokojem patrzeć za siebie w ligowej tabeli.

Piłkarze z Obornik w tym sezonie zdobyli cztery punkty więcej od zawodników Concordii (27) i zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni trenera Dyzerta w rundzie wiosennej zdobyli 9 punktów, notując w sześciu spotkaniach 3 wygrane, 1 remis i jedną porażkę. Zawodnicy z Obornik w tym roku nie wygrali jednak jeszcze na własnym stadionie.

W pierwszy meczu pomiędzy Concordią w zespołem z Obornik w Murowanej Goślinie górą byli gospodarze wygrywając 1:0.

Concordia Murowana Goślina – Sparta Oborniki
28.04.2022r. godz. 18:00
Stadion Oborniki