Pogoń Łobżenica na drodze piłkarzy Concordii

W 23. kolejce RedBox zawodnicy Concordii zmierzą się przed własną publicznością z zespołem Pogoni Łobżenica.

Zawodnicy Concordii Murowana Goślina rozpoczęli zmagania w poprzedniej kolejce i swój mecz z zespołem Sparty Oborniki rozegrali już w czwartek.

W pierwszy meczu pomiędzy Concordią w zespołem z Obornik w Murowanej Goślinie górą byli gospodarze wygrywając 1:0. Trener Radosław Wrzesiński w Obornikach mógł już skorzystać z obu bramkarzy zespołu, którzy wrócili po kontuzjach i między słupkami stanął Patryk Guzikowski. Nadal jednak nie wszyscy piłkarze są do dyspozycji trenera i ten musiał po raz kolejny w tym sezonie rotować składem. Mecz z zespołem Sparty nie przyniósł wielu emocji i zakończył się bezbramkowym remisem.

W najbliższą sobotę zawodnicy z Murowanej Gośliny zmierzą się przed własną publicznością z zespołem Pogoni Łobżenica. Podopieczni trenera Wrzesińskiego na pewno będę chcieli wywalczyć punkt z wyżej notowanym rywalem i oddalić się od strefy spadkowej.

Piłkarze z Łobżenicy w poprzedniej kolejce w meczu z Błękitnymi Wronki okazali się minimalnie lepsi od swoich rywali, a decydującą bramkę zdobyli w 88. minucie meczu.

Podopieczni trenera Adama Ziółkowskiego w tabeli RedBox V ligi zajmują czwarte miejsce i do trzeciej drużyny Zamku Gołańcz tracą zaledwie trzy punkty. W rudzie wiosennej piłkarze z Łobżenicy w siedmiu rozegranych meczach zdobyli 16. punktów, notując pięć zwycięstw oraz jeden remis i jedną porażkę. W całym sezonie ligowym zawodnicy Pogoni tylko pięciokrotnie musieli uznać wyższość rywali i tyle samo zanotowali remisów.

W rundzie jesiennej w rywalizacji Concordii z zespołem z Łobżenicy padł remis 1:1.

Podobnie jak z poprzednich spotkań domowych również z tego spotkania wspólnie z naszym partnerem Grupa Promo4Sport oraz firmą TVCOM przeprowadzimy relację live.

Concordia Murowana Goślina – Pogoń Łobżenica
07.05.2022r. godz. 14:00
Stadion Miejski Murowana Goślina