Concordia Murowana Goślina – Pogoń Łobżenica 1:1

Zawodnicy Concordii Murowana Goślina w meczu 23. kolejki RedBox V ligi w meczu z zespołem Pogoni Łobżenica zremisowali 1:1. Bramkę dla piłkarzy z Murowanej Gośliny zdobył Radosław Lamch.

Do mecze z Pogonią Łobżenica piłkarze z Murowanej Gośliny przystępowali po wyjazdowym remisie 0:0 z zespołem Sparty Oborniki. Zawodnicy Concordii nadal musieli radzić sobie bez kontuzjowanych Styczyńskiego oraz Pachelskiego. Dodatkowo w składzie gospodarzy na ten mecz zabrakło z innych powodów Ryszarda Smogóra, a rolę trenera w tym spotkaniu z funkcją kapitana łączył Bartosz Szpalik.

Piłkarze Concordii dobrze weszli w meczu z wyżej notowanym rywalem i nie pozwolili piłkarza z Łobżenicy narzucić warunków gry. Mądra gra zawodników z Murowanej Gośliny przyniosła efekt w 20. minucie spotkania. Dobrą akcję gospodarzy precyzyjnym strzałem zakończył Radosław Lamch i wyprowadził Concordię na jednobramkowe prowadzenie. Concordia w pierwszej połowie mogła jeszcze podwyższyć prowadzenie jednak zabrakło trochę szczęścia i pierwsza część meczu zakończyła się wynikiem 1:0.

W drugiej połowie odważniej zaczęli atakować goście jednak nie mogli sforsować dobrze grającej defensywy gospodarzy. Zawodnicy Concordii mieli kilka okazji na podwyższenie wyniku jednak brakowało skuteczności. W 62. minucie spotkania rzut rożny mieli podopieczni trenera Ziółkowskiego. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Bruski i wyrównał stan meczu. Piłkarze Concordii sygnalizowali jeszcze faul w polu karnym przy tym stałym fragmencie ale sędzia bez zastanowienia wskazał na wznowienie ze środka boiska.

Od tego momentu gra była bardziej wyrównana i oba zespoły starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Kilkoma świetnymi interwencjami popisał się bramkarz gospodarzy, Patryk Guzikowski i nie pozwolił na zamianę wyniku. Concordia miała jeszcze swoją okazję w ostatniej akcji meczu ale sytuacji sam na sam nie wykorzystał Dominik Augustyniak. Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie i w Murowanej Goślinie podobnie jak w rundzie jesiennej w Łobżenicy, zespoły podzieliły się punktami.

Concordia Murowana Goślina – Pogoń Łobżenica 1:1 (1:0)
20. minuta – Radosław Lamch (Concordia Murowana Goślina)
62. minuta – Jan Bruski (Pogoń Łobżenica)