Z Błękitnymi Wronki o drugie zwycięstwo w 2022 roku

W najbliższą sobotę piłkarze Concordii Murowana Goślina podejmą przed własną publicznością zespół Błękitnych Wronki.

Piłkarze Concordii Murowana Goślina rundy wiosennej sezonu 2021/2022 nie mogą zapisać do zbyt udanej. W dziewięciu rozegranych meczach zdobyli sześć punktów i zanotowali tylko jedno zwycięstwo. Nienajlepsza dyspozycja zawodników z Murowanej Gośliny spowodowana jest w głównej mierze problemami kadrowymi. Trener Radosław Wrzesiński właściwie od początku roku nie może korzystać ze wszystkich zawodników i praktycznie w każdym spotkaniu oglądaliśmy inne zestawienie, dodać należy, że w dwóch spotkaniach trener na bramce zmuszony był postawić na zawodnika z pola ze względu na kontuzje obu bramkarzy.

Najbliższy mecz z zespołem Błękitnymi Wronki będzie bardzo ważny dla piłkarzy. Zawodnicy Concordii nad strefą spadkową mają tylko dwa punkty przewagi i ewentualna porażka z zespołem z wronek może oznaczać, że w końcówce sezonu będą musieli walczyć o utrzymanie w RedBox V lidze.

W poprzedniej kolejce podopieczni trenera Radosława Wrzesińskiego przegrali na wyjeździe 3:1 z zespołem Lubuszanina Trzcianka.

Zawodnicy Błękitnych Wronki w poprzedniej kolejce zremisowali 2:2 na wyjeździe z zespołem OTPS Winogrady Poznań. Podopieczni trenera Marka Bajora w rundzie wiosennej zdobyli 5 punktów w dziewięciu spotkaniach. Piłkarze z Wronek obecnie zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli i mają tylko punkt więcej od zawodników z Murowana Gośliny.

W pierwszy spotkaniu tych zespołów we Wronkach 1:3 wygrali podopieczni trenera Wrzesińskiego.

Podobnie jak z poprzednich spotkań domowych również z tego spotkania wspólnie z naszym partnerem Grupa Promo4Sport oraz firmą TVCOM przeprowadzimy relację live.

Concordia Murowana Goślina – Błękitni Wronki
21.05.2022r. godz. 12:00
Stadion Miejski Murowana Goślina