Concordia Murowana Goślina – Błękitni Wronki 0:1

W meczu 25. kolejki RedBox V ligi piłkarze z Murowanej Gośliny przegrali z zespołem Błękitnych Wronki przed własną publicznością 0:1.

Piłkarze z Murowanej Gośliny do meczu z zespołem Błękitnych Wronki przystępowali z dużymi apetytami na zwycięstwo, które pozwoliło by z większym spokojem spoglądać na dół tabeli ligowej.

Mecz od samego początku był mocno wyrównany i żadna ze stron nie potrafiła stworzyć większego zagrożenia pod bramką rywali. W 33. minucie piłkarze z Wronek przeprowadzili niegroźnie wyglądający atak, który jednak technicznym strzałem na bramkę zakończył Toczek i wyprowadził gości na prowadzenie. Wynik do końca pierwszej połowy nie uległ już zmianie.

Druga połowa nie przyniosła zmian w grze obu zespołów. Concordia nie potrafiła przez całe spotkanie oddać celnego strzału na bramkę zespołu z Wronek. Piłkarze Radosława Wrzesińskiego nie odwrócili wyniku tego spotkania i mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem podopiecznych trenera Bajora.

Concordia Murowana Goślina – Błękitni Wronki 0:1 (0:1)
33. minuta – Miłosz Toczek (Błękitni Wronki)