OTPS Winogrady – Concordia Murowana Goślina 2:2

Zawodnicy Concordii Murowana Goślina w meczu 26. kolejki zremisowali 2:2 na wyjeździe z zespołem OTPS Winogrady

Piłkarze Concordii Murowana Goślina na mecz z zespołem OTPS Winogrady jechali z nadziejami na zdobycie 3. punktów, które mogły realnie wpłynąć na utrzymanie się zespołu z Murowanej Gośliny w rozgrywkach RedBox V ligi.

Mecz nie najlepiej rozpoczął się dla zawodników trenera Radosława Wrzesińskiego. W 25. minucie na prowadzenie zespół gospodarzy wyprowadził Adam Jasiński. Piłkarze z Murowanej Gośliny nie byli w stanie w pierwszej części gry odrobić już strat i po pierwszych 45. minutach gospodarze prowadzili 1:0.

Druga połowa rozpoczęła się od szybkiego podwyższenia prowadzenia prze zespół OTPS Winogrady. Pięć minut po wznowieniu gry na listę strzelców wpisał się Mateusz Steltman podwyższając prowadzenie na 2:0. Zawodnicy z Murowanej Gośliny starali się odrobić straty. W 70. minucie spotkania gola dla drużyny Concordii strzelił powrocający po kontuzji Mateusz Styczński, a po kolejnych 12. minutach za sprawą trafienia Lamcha goście doprowadzili do remisu. Concordia zdecydowanie przeważała jednak zabrakło trochę szczęści i czasu na strzelienie bramki na wagę zwycięstwa i w spotkaniu zespoły podzieliły się punktami.

Niestety remis Concordii z zespołem OTPS Winogrady wykorzystali piłkarze Korony Stróżewo, którzy wygrali 4:1 z Wełną Skoki i dzięki lepszemu bilansowi meczy bezpośrednich przeskoczyli Concordię w ligowej tabeli. Taki obród spraw sprawia, że zawodnicy z Murowanej Gośliny na 4. kolejki przed końcem sezonu znajdują się w strefie spadkowej.

OTPS Winogrady Poznań – Concordia Murowana Goślina 2:2 (1:0)
25. minuta – Adam Jasiński (OTPS Winogrady Poznań)
50. minuta – Mateusz Steltman (OTPS Winogrady Poznań)
70. minuta – Mateusz Styczński (Concordia Murowana Goślina)
82. minuta – Radosław Lamch (Concordia Murowana Goślina)