Ostatni wyjazd w sezonie

Piłkarze Concordii Murowana Goślina w czwartek 2 czerwca zmierzą się na wyjeździe z zespołem Noteci Czarnków. Będzie to ostatni mecz wyjazdowy w tym sezonie ligowym.

Zawodnicy z Murowanej Goślina na cztery kolejki przed końcem sezonu znaleźli się w strefie spadkowej, a przed nimi wyjazdowe spotkanie z liderem zespołem Noteci Czarnków i to na ich terenie.

Piłkarze z Czarnkowa w obecnym sezonie ligowym są nie do zatrzymania. Podopieczni trenera Drozdowicza w 26. spotkaniach odnotowali 19. zwycięstw, 6. remisów i tylko raz przegrali. Porażka przyszła dopiero w 17. kolejce w meczu z AP Reissa, który zakończył się wynikiem 0:1 dla gości.

W rundzie wiosennej zespół z Noteci radzi sobie nieco słabiej niż jesienią ale nie można powiedzieć żeby nastąpiło załamanie formy. Na wiosnę prócz pierwszej porażki w sezonie zawodnicy z Czarnkowa zanotowali cztery remisy i sześć zwycięstw.

Noteć Czarnków to również najlepszy zespół w lidze pod względem strzelonych bramek (91), oraz może poszczycić się najlepszą defensywą tracą zaledwie 25. bramek.

Zespół z Concordii na wiosnę jest zdecydowanie słabszy niż jesienią. Podopieczni trenera Wrzsińskiego w 11. meczach potrafili tylko raz wygrać, zanotowali trzy remisy i aż 7. razy musieli uznać wyższość rywali gdzie w cały sezonie przegrali 12. spotkań.

W poprzedniej kolejce zawodnicy z Murowanej Gośliny mierzyli się na wyjeździe z drużyną OTPS Winogrady. Piłkarze Concordii przegrywali 2:0 ale udało im się doprowadzić do wyrównania. Niestety brak zwycięstwa w poprzedniej kolejce spowodował, że Concordia na cztery kolejki przed końcem znalazła się w strefie spadkowej jednak nadal ma duże szansę na utrzymanie ale do tego potrzebne są zwycięstwa.

W pierwszy meczu pomiędzy Concordią, a zespołem z Czarnkowa górą byli piłkarze Noteci, którzy tamto spotkanie wygrali, aż 1:7.

Noteć Czarnków – Concordia Murowana Goślina
02.06.2022 godz. 18:30
Stadion Noteci Czarnków