Radosław Wrzesiński odchodzi z Concordii Murowana Goślina

Trener Radosław Wrzesiński po dziesięciu latach pracy w klubie z Murowanej Gośliny rozstaje się z Concordią.

Trener Radosław Wrzesiński do drużyny Concordii Murowana Goślina dołączył w 2012 roku, kiedy po wywalczeniu awansu z zespołem Sparty Oborniki do IV ligi rozstał się z tamtym zespołem.

Trener Wrzesińskie Concordię prowadził nieprzerwanie przez dziesięć sezonów. Z zespołem z Murowanej Gośliny wywalczył trzy awanse. W sezonie 2008/2009 Concordia pod wodzą Wrzesińskiego wywalczyła awans z A-klasy do klasy okręgowej, a już w kolejnym wygrywając ligę do IV ligi. Zespół z Murowanej Gośliny niestety w sezonie 2010/2011 spadła z IV ligi, a ponowy awans wywalczył w sezonie 2019/2020. Niestety klub ze względu na wysokie koszty gry w IV lidze zdecydował się pozostać na poziomie V ligi.

W ubiegły sezonie trener Wrzesiński mimo sporych problemów kadrowych utrzymał Concordię w rozgrywkach IV ligi.

Trenerowi bardzo dziękujemy za dziesięć lat wspólnej pracy oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze.