Michał Garczyński trenerem Concordii Murowana Goślina

Concordia ma nowego trenera. Zastał nim Michał Garczyński, który wczoraj poprowadził pierwszy trening zespołu podczas przygotowań do sezonu 2022/2023.

Nowy szkoleniowiec Concordii jest wychowankiem Polonii Chodzież, w której debiutował w seniorskiej piłce. Większość swojej zwodniczej kariery spędził na boiskach czwartej ligi reprezentując barwy m.in, Nielby Wągrowiec, Sparty Oborniki, Lubońskiego K.S. czy Huraganu Pobiedziska.

Pracę trenerską zaczynał w grupach dziecięcych i młodzieżowych, a pierwszą styczność z trenerkom w seniorskiej piłce miał w sezonie 2017/2018 będą grającym asystentem trenera Damiana Łukasika w czwartoligowym Huraganie Pobiedziska. W ubiegłym sezonie samodzielnie, jako grający trener, prowadził zespół Orlika Sepno, który występuje w leszczyńskiej B klasie.

Teraz przyszedł czas na kolejne trenerskie wyzwania na ławce Concordii Murowana Goślina.