Piłkarze Concordii rozpoczęli przygotowania do sezonu

Zawodnicy Concordii Murowana Goślina w czwartek rozpoczęli przygotowania do startu nowego sezonu RedBox V ligi.

Piłkarze z Murowanej Goślinie w czwartek 21.07 spotkali się pierwszy raz od zakończenia sezonu 2021/2022. Przygotowania do nowego sezonu ligowego ze względu na modernizację stadionu miejskiego w Murowanej Goślinie odbywają się na stadionie w Łopuchowie. 

Początek przygotowań do sezonu 2022/2023 prowadzony jest przez nowego trenera, Michała Garczyńskiego, który zastąpił na tym stanowiska Radosława Wrzesińskiego. 

Piłkarze Concordii na ten moment mają zaplanowane dwa mecze sparingowe. Pierwszy mecz kontrolny rozegrają 26.07 o 18:30 na stadionie w Łopuchowie zmierzą się z zespołem Sokoła Pniewy, który na co dzień występuje na tym samym poziomie rozgrywkowym co Concordia, jednak w innej grupie. 

Drugi mecz kontrolny zaplanowano na sobotę 30.07 również w Łopuchowie. Rywalem zespołu z Murowanej Gośliny będzie klub Canarinhos Skórzewo. Godzina spotkanie z zespołem ze Skórzewa jeszcze nie została ustalona.