Piąty sezon z Grupa Promo4Sport

W sezonie 2022/2023 partnerem Concordii Murowana Goślina nadal będzie Grupa Promo4Sport.

Grupa Promo4Sport wspiera klub z Murowanej Gośliny od sezonu 2018/2019. Będzie to piąty sezon współpracy klubu z tą firmą.

Na przestrzeni ostatnich lat Grupa Promo4Sport odpowiedzialna była za wdrożenie i prowadzenie oficjalnej strony klubu. Nasz parter również przygotowuje grafiki na klubowe social media, a także odpowiada za wizualną oprawę transmisji internetowych z domowych spotkań Concordii.

Grupa Promo4Sport jest na rynku od 2017 roku i łączy w sobie najważniejsze elementy dla dobra funkcjonowania każdej firmy. Firma zapewnia optymalne rozwiązania reklamy, marketingu, a także outsourcingu IT w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania. Specjalizuje się w strategicznym doradztwie dla biznesu. Zajmuje się kompleksowym planowaniem i wdrażaniem kampanii komunikacyjnych. Funkcjonuje w świecie biznesu, gdzie nie ma miejsca na rutynę, przestarzałe metody, ignorowanie ciekawych pomysłów, czy zabijanie kreatywności.