Dwie porażki na początek sezonu

Piłkarze Concordii Murowana Goślina w pierwszych meczach sezonu 2022/2023 pod wodzą nowego trenera odnieśli dwie porażki.

Piłkarze z Murowanej Gośliny sezon 2022/2023 zainaugurowali w sobotę 13 sierpnia meczem z zespołem Piasta Kobylnica. W pierwszym spotkaniu zawodnicy Concordii mimo dobrej gry nie ustrzegli się błędów w obronie i przegrali 0:2.

W drugiej kolejce podopieczni trenera Garczyńskiego udali się na wyjazd do Kostrzyna. Piłkarze Concordii w meczu z Lechią już po siedmiu minutach przegrywali 2:0. Kontaktową bramkę w 24. minucie zdobył Radosław Lamch. Niestety od 40. minuty zawodnicy z Murowanej Gośliny musieli radzić sobie w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Mateusza Styczyńskiego. W drugiej połowie gospodarze zdobyli jeszcze trzy bramki, a Concordia odpowiedziała jednym golem Lamcha. Mecz zakończył się wynikiem 5:2.