Concordia Murowana Goślina – Pogoń Łobżenica 0:1

W meczu 3. kolejki RedBox V ligi piłkarze Concordii Murowana Goślina przegrali na stadionie w Owieńskach z zespołem Pogoni Łobżenica 0:1.

Podopieczni trenera Michała Garczyńskiego do spotkania z zespołem Pogoni Łobżenica przystępowali po porażkach w dwóch pierwszych kolejkach sezonu ligowego.

Zespół z Łobżenicy po dwóch pierwszych kolejkach miał komplet punktów i żadnej straconej bramki.

Mecz lepiej rozpoczęli gości i już w 9. minucie wyszli na prowadzenie. Zawodnicy Concordii starali się doprowadzić do wyrównania jednak w pierwszej połowie brakowało okazji. W drugiej połowie piłkarze z Murowanej Gośliny zaczęli grać bardziej agresywnie w ataku ale brakowało skuteczności i odrobiny szczęścia. W ostatnich minutach Concordia musiała radzić sobie w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Chąpińskiego. Piłkarze z Murowej Gośliny nie byli już w stanie odwrócić losów spotkania i odnieśli trzecią porażkę w obecnym sezonie.