Złoci Złotkowo – Concordia Murowana Goślina 1:4

W meczu 3. rundy okręgowego Pucharu Polski zawodnicy z Murowanej Gośliny pokonali na wyjeździe zespół Złotych Złotkowo 1:4.

Piłkarze z Murowanej Gośliny do rywalizacji w Pucharze Polski przystępowali od 3. rundy i przyszło im mierzyć się z zespołem Złotych Złotkowo.

Trener Michał Garczyńskie w stosunku do poprzedniego meczu zdecydował się na osiem zmian od pierwszej minuty.

W pierwszej połowie spotkania Concordia miała optyczną przewagę jednak nic z tego nie wyniknęło i po pierwszych 45. minutach było 0:0.

W przerwie spotkania trener zespołu z Murowanej Gośliny zdecydował się na trzy zmiany. Na boisku pojawili się; Dawid Szadziul, Mateusz Styczyński oraz Vladyslav Shvets. W 62. minucie Concordia wyszła na prowadzenie, a swoją debiutancką bramkę zdobył Vladyslav Shvets. W 82. minucie do wyrównania doprowadził zespół Złotych Złotkowo jednak z remisu cieszyli się zaledwie 5. minut. Bramkę na 1:2 zdobył wprowadzony w przerwie Mateusz Styczyński. W 90. minucie Concordia podwyższyła prowadzenia, a na listę strzelców ponownie wpisał się Shvets. W doliczonym czasie gry wynik na 1:4 ustalił Kamil Gębczyński.

Concordia po pokonaniu Złotych Złotkowo awansowała do IV rundy, gdzie zmierzy się z zespołem Poznańskiej 13 Poznań, która pokonała 7:3 zespół Lechity Kłecko. Mecz zaplanowano na 14 września w Poznaniu.