Po pierwsze ligowe punkty

Już w najbliższą sobotę o 18:00 zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się na wyjeździe z zespołem Kłos Budzyń. Piłkarze z Murowanej Gośliny powalczą o pierwsze ligowe punkty w tym sezonie.

Concordia zdecydowanie nie może zaliczyć do udanych początku sezonu 2022/2023. Piłkarze trenera Michała Garczyńskiego po pięciu ligowych kolejkach zamykają tabelę z zerowym saldem punktowym. Dodatkowo Gośliniacy w minioną środę pożegnali się z rozgrywkami Pucharu Polski przegrywając 5:2 z B-klasowym zespołem Poznańskiej 13 Poznań.

Concordia w 5. rozegranych meczach zdobyła tylko dwa gole, a straciła ich 13. Podopieczni trenera Garczyńskiego liczą na przełamanie w wyjazdowym starciu z zespołem Kłos Budzyń.

Kłos obecnie zajmuje siódme miejsce w tabeli mając na koncie 2 zwycięstwa, tyle samo remisów i trzy porażki. Podopieczni trenera Księżniakiewicza zdobyli w tym sezonie osiem goli i stracili sześć. Piłkarze z Budzynia w poprzedniej kolejce pokonali na wyjeździe 1:3 zespół Orkana Śmiłowo.

Początek spotkania Kłos Budzyń – Concordia Murowana Goślina zaplanowano na godzinę 18:00.