Do beniaminka po punkty

W sobotę o 14:00 piłkarze Concordii zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem ligi, zespołem Orkana Śmiłowo.

Orkan Śmiłowo plasuje się obecnie na 13. miejscu w tabeli z dorobkiem sześciu punktów. Piłkarze beniaminka ligi punktowali w ostatnich dwóch starciach, pokonując w 6. kolejce 5:0 Koronę Stróżewo oraz w ostatnim meczu na wyjeździe wygrali 2:3 z Błękitnymi Wronki. Podopieczni trenera Miedzińskiego zdobyli do tej pory 13 goli, a stracili ich o cztery więcej.

Concordia po siedmiu kolejkach zostaje jedynym klubem w lidze bez zdobyczy punktowej i co za tym idzie zamyka ligową tabelę. Zawodnicy z Murowanej Gośliny mimo niezłej gry i bezbramkowego remisu do przerwy przegrali finalnie w Chodzieży 3:0 z obecnym liderem ligi.

Początek spotkanie w Śmiłowie zaplanowano na godzinę 14:00.