Skoki na drodze Concordii

W sobotę zawodnicy z Murowanej Gośliny podejmą na wyjeździe zespół Wełny Skoki. Concordia będzie walczyć o wyjście ze strefy spadkowej.

Zespół Wełny Skoki w obecnym sezonie, po rozegranych 8. ligowych kolejkach zajmują dziesiąte miejsce. Podopieczni trenera Jasińskiego podobnie jak piłkarze z Murowanej Gośliny mają na swoim koncie jedno zwycięstwo i to również z zespołem Orkana Śmiłowo, z którym mierzyli się na wyjeździe w czwartej kolejce wygrywając 0:3. Zawodnicy ze Skoków zanotowali również cztery remisy, z czego trzy w ostatnich trzech ligowych kolejkach.

Piłkarze Michała Garczyńskiego w poprzedniej kolejce odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo. Concordia wygrała na wyjeździe 1:4 z Orkanem Śmiłowo, a hattricka ustrzelił Mateusz Styczyński. Goślinianie w meczu z Wełną będą walczyć nie tylko o kolejne ligowe punkty ale również o wyjście ze strefy spadkowej, jednak aby tak się stało muszą wgrać w sobotę i liczyć na przegraną zespołu Błękitnych Wronki.

Początek spotkania w Skokach o godzinie 16:00, na naszej stronie www podobnie jak w poprzedniej kolejce przeprowadzimy relacje LIVE.