Lubuszanin kolejnym rywalem Concordii

W ramach 10. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się na wyjeździe z zespołem Lubuszanina Trzcianka.

Piłkarze Lubuszanina w obecnym sezonie ligowym po dziewięciu spotkaniach plasują się na 9. miejscu w tabeli. Piłkarze trenera Jarosława Feciucha w tym sezonie odnieśli po trzy zwycięstwa, remisy i porażki zdobywając 12 punktów. W poprzedniej kolejce piłkarze z Trzcianki wygrali na wyjeździe z zespołem Błękitnych Wronki 0:4. Przed spotkaniem z zespołem Błękitnych zanotowali dwie porażki i jeden remis.

Piłkarze Michała Garczyńskiego w ostatnim meczu mimo wyjścia na prowadzenie już w 4. minucie meczu musieli uznać wyższość rywali ze Skoków przegrywając 2:1. Zawodnicy z Murowanej po 9. kolejkach zamykają ligową tabelę z jednym zwycięstwem i ośmioma porażkami. Concordia strzeliła dziewięć bramek tracąc przy tym 23 bramki.

Początek spotkania w Trzciance o godzinie 14:00, na naszej stronie www podobnie jak w poprzedniej kolejce przeprowadzimy relacje LIVE.