Statystyczne podsumowanie rundy jesiennej

W minioną sobotę zawodnicy Concordii Murowana Goślina zakończyli rundę jesienną sezonu 2022/2023. Dzięki wygranej 2:3 z zespołem Czarnych Czerniejewo zimową przerwę spędzą poza strefą spadkową.

Piłkarze z Murowanej Gośliny do rozgrywek przystąpili pod wodzą nowego szkoleniowca, Michała Garczyńskiego, zastępującego na tym stanowisku Radosława Wrzesińskiego, który Concordię prowadził nie przerwanie przez dziesięć sezonów.

W rundzie jesiennej zawodnicy Concordii nie mogli korzystać z własnego obiektu w Murowanej Goślinie ze względu na prowadzone tam prace remontowe i spotkania domowe mieli rozgrywać na stadionie w Owińskach. Finalnie Concordii w Owińskach rozegrała tylko trzy mecze, a pozostałe 12 piłkarze z Murowanej Gośliny rozgrywali na stadionach ligowych rywali.

W rundzie Jesiennej w zespole z Murowanej Gośliny wystąpiło 29 zawodników, a 21 zaczynało mecz od pierwszej minuty. Najwięcej spotkań w pierwszym zespole rozegrali Mateusz Styczyński oraz Witold Weiss, którzy opuścili po jednym meczu pauzując za kartki.

Ośmiu zawodników w rundzie jesiennej, którzy znajdowali się w meczowej kadrze nie zagrało ani razu od pierwszej minuty. Najwięcej meczy na ławce rozpoczynał Ryszard Smogór (13), a z ławki na boisko najczęściej wchodzi Dominik Tomczak (11).

Spotkania rozegrane w rundzie jesiennej 2022/2023 (w pierwszej jedenastce / na ławce / wejście z ławki)

• Michał Garczyński 1 (0/3/1)

W pierwszej części sezonu 2022/2023 między słupkami Concordii oglądaliśmy czterech bramkarzy. Sezon na bramce rozpoczął Guzikowski jednak ze względu na kontuzję, którą odniósł w meczu z Leśnikiem Margonin musiał opuścić większą cześć rundy i wrócił na spotkanie z Spartą Oborniki jednak w meczu z Czarnymi Czerniejewo już nie zagrał.

Bramkarze w rundzie jesiennej 2022/2023

• Patryk Guzikowski – 6 meczy
  • Wojciech Frąckowiak – 6 meczy (2 z ławki)
  • Kamil Walkowiak – 5 meczy (1 z ławki)
  • Maciej Gawłowicz – 1 mecz

Piłkarze z Murowanej Gośliny w rundzie jesiennej sezonu 2022/2023 strzelili 20 goli, a siedem z nich zdobył napastnik zespołu Mateusz Styczyński.