Concordia rozpoczęła przygotowania

Pięć sparingów rozegrają zawodnicy Concordii Murowana Goślina w trakcie przygotowań do rundy wiosennej. Podopieczni trenera Garczyńskiego w czwartek wznowili treningi, a pierwszy mecz ligowy rozegrają w marcu.

Zawodnicy Concordii w czwartek spotkali się na pierwszym treningu od listopada 2022 roku. Piłkarze z Murowanej Gośliny w trakcie okresu przygotowawczego będą trenować dwa razy w tygodniu; wtorki i czwartki. W zależności od pogody treningi będą odbywać się na boisku lub na hali.

Podopieczni trenera Garczyńskiego w okresie przygotowawczym rozegrają pięć meczy kontrolnych, a pierwszy z nich zaplanowany jest na 11 lutego.

Plan przygotowań drużyny:

  • 19.01 – powrót do treningów
  • 11.02 – sparing z Sokołem Mieścisko
  • 18.02 – sparing z Lotnik Poznań
  • 25.02 – sparing, Zamek Gołańcz
  • 04.03 – sparing z Wiarą Lecha
  • 11.03 – sparing ze Złotymi Złotkowo
  • 18.03 – wznowienie rozgrywek RedBox V ligi