Patryk Guzikowski i Gracjan Pachelski odchodzą z Concordii

W rundzie wiosennej na boiskach V ligi w barwach Concordii Murowana Goślina nie zobaczymy Patryka Guzikowskiego i Gracjana Pachelskiego. Obaj zawodnicy odchodzą do Meblorza Swarzędz.

Patryk Guzikowski w zespole z Murowanej Gośliny występował od początku sezonu 2017/2018, kiedy przeszedł z zespołu Wełny Skoki. Guzikowski w Concordii pełnił w poprzednich latach rolę podstawowego golkipera. W obecnym sezonie w meczu 5. kolejki doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry prawie do końca rundy. Teraz bramkarz przenosi się do ligowego rywala Concordii, Meblorza Swarzędz.

Patryk dziękujemy i życzymy powodzenia!

Drugim zawodnikiem, który zimą opuszcza klubu z Murowanej Gośliny jest Gracjan Pachelski. Pomocnik w obecnym sezonie w barwach Concordii rozegrał dwanaście spotkań. Pachelski również dołączy do zespołu Meblorza Swarzędz.

Gracjan dziękujemy i życzymy powodzenia!