Concordia wraca do gry

W sobotę, 18 marca, zawodnicy Concordii wyjazdowym meczem z zespołem Piasta Kobylnica zainaugurują rundę wiosenną V ligi.

Po trudnej rundzie wiosennej, w której zawodnicy Michała Garczyńskiego rozegrali 12 spotkań na wyjazdach i zakończyli rozgrywki na 14. miejscu w ligowej tabeli czas na powrót na ligowe boiska i walkę o utrzymanie na poziomie V ligi.

Okres między rundami był bardzo trudny dla zespołu. Z zespołem pożegnało się kilku zawodników, wśród nich: Patryk Guzikowski, Gracjan Pachelski, Wojciech Jarosz, Vladyslav Schvets, Jarosław Bączkowski, Kacper Różewicz, a na operację musiał udać się Mateusz Styczński.

W okresie przygotowawczym trener Michał Garczyński na niektórych grach kontrolnych miał do dyspozycji tylko 11 zawodników. Na szczęściu na start rundy udało się skompletować skład i w sobotę zespół z Murowanej Gośliny rozpocznie zmagania w rundzie wiosennej V ligi.

Do drużyny Concordii dołączyli:

Iwo Toprski – Orkan Konarzewo
Jędrzej Ratajczak – Wełna Skoki
Patryk Wojcieszak – Wełna Skoki
Łukasz Kobierski – Olimpia Jeżów
Krzysztof Bartkowiak – wolny zawodnik
Mateusz Bartkowiak – wolny zawodnik
Radosław Jurszo – Akademia Reissa

Piłkarze Concordii rundę wiosenną zainaugurują w sobotę 18 marca o 11:30 w wyjazdowym meczu z Piastem Kobylnica.