Wesołych Świąt!

Szanowni Kibice MKS Concordia Murowana Goślina,

Z okazji Świąt Wielkanocnych, Zarząd, Pracownicy, Zawodnicy i Trenerzy klubu chcieliby złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Niech te święta przyniosą Wam spokój, radość i odpoczynek w gronie najbliższych oraz siłę i determinację w dążeniu do celów.

Niech zmartwychwstanie Pańskie przyniesie nadzieję na lepsze czasy, a jego symbolika przypomina nam, że w życiu sportowym jak i prywatnym zawsze istnieje możliwość odrodzenia, przełamania trudności i osiągnięcia sukcesu.

Jesteście dla nas ogromnym wsparciem w trudnych momentach, a Wasza obecność na trybunach dodaje nam sił i energii do walki o kolejne zwycięstwa. Mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli spotkać się z Wami na stadionie, aby wspólnie kibicować naszej drużynie.

Życzymy Wam zdrowia, pomyślności, wytrwałości i mnóstwa wiosennego słońca. Wesołych Świąt!

Z poważaniem, Zarząd, Pracownicy, Zawodnicy i Trenerzy MKS Concordia Murowana Goślina.