Ruszyła zbiórka na rzecz klubu!

Concordia to klub z wieloletnią tradycją, który szkoli niemal 100 młodych zawodników oraz prowadzi drużynę seniorów na poziomie V ligi. Niestety, klub w ostatnim czasie doświadcza trudności finansowych, a brak funduszy wpływa na codzienną działalność klubu.

Mimo, że klub otrzymuje dotacje z miasta, nie są one wystarczające, aby pokryć wszystkie koszty związane z prowadzeniem klubu. Dlatego też, w imieniu klubu, chcielibyśmy prosić o Twoją pomoc. Twoja darowizna na portalu Zrzutka.pl może pomóc klubowi Concordia utrzymać się na powierzchni, a przede wszystkim kontynuować rozwijanie swojej działalności.

Twoja pomoc pomoże klubowi w organizacji turniejów, zakupie sprzętu oraz pokryciu kosztów wynajmu obiektów sportowych. Dzięki Twojej darowiznie, klub będzie mógł kontynuować szkolenie młodych zawodników oraz zapewnić seniorom możliwość rywalizacji na poziomie V ligi.

MKS Concordia Murowana Goślina to klub z wieloletnią tradycją, którego działalność opiera się na wartościach takich jak: pasja, zaangażowanie i sportowa rywalizacja. Dlatego też, jeśli chcesz wesprzeć lokalny klub sportowy, który wychowuje młodych ludzi w duchu fair play, to zrób dobry uczynek i wesprzyj MKS Concordia Murowana Goślina na portalu Zrzutka.pl. Dziękujemy za Twoją pomoc!