Zapowiedź meczu z Lubuszaninem Trzcianka

Concordia Murowana Goślina w najbliższą sobotę zmierzy się u siebie z zespołem Lubuszanina Trzcianka w ramach 25. kolejki RedBox V ligi.

Piłkarze z Murowanej Gośliny w poprzedniej kolejce nie dali rady przeciwstawić się drużynie Wełny Skoki. Po pierwszej połowie goście prowadzili 0:2, a w drugich 45. minutach dołożyli kolejne dwa trafienia.

Zawodnicy trenera Michała Garczyńskiego po tym meczu nadal pozostają w strefie spadkowej, a po zwycięstwie Sparty Oborniki do bezpiecznego miejsca tracą 6 punktów. Concordia nadal ma szansę na utrzymanie w lidze jednak walka najprawdopodobniej o to podobnie jak w ubiegłym sezonie będzie toczyła się do ostatniej kolejki. Piłkarze z Murowanej muszą szukać punktów w każdym kolejnym meczu, a najbliższy już w sobotę z Lubuszaninem Trzcianka.

Zostało 6 kolejek i w każdej z nich do końca będziemy walczyć o zwycięstwo. Piłka nożna uczy każdego z nas, że warto zachować wiarę do samego końca, do ostatniej akcji i ostatniego gwizdka. Wszystko w naszych głowach i nogach.– mówi przed spotkaniem trener Michał Garczyński.

Po 24. kolejkach zawodnicy z Trzcianki mają na swoim koncie 38. punktów i zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli. Piłkarze trenera Walkowiaka w ostatniej kolejce pokonali 3:1 zespół Błękitnych Wronki. W rundzie wiosennej piłkarze Concordii przegrali w Trzciance 5:1.