Zapowiedź meczu z Koroną Stróżewo

Piłkarze trenera Michała Garczyńskiego w meczu 26. kolejki zmierzą się u siebie z zespołem Korony Stróżewo

W 25. kolejce zawodnicy Concordii niestety przegrali u siebie z zespołem Lubuszanin Trzcianka. Piłkarze z Murowanej Gośliny w meczu z wyżej notowanym rywalem wyglądali bardzo dobrze. To Concordia kreowała więcej akcji i patrząc na przebieg spotkania powinni dopisać sobie co najmniej jeden punkt do ligowej tabeli. Niestety w piłce liczą się bramki, a nie stworzone okazje, a tych więcej strzelili goście, którzy zwycięstwo wydarli w ostatniej akcji spotkania.

Concordia po porażce w meczu z Lubuszaninem i przy zwycięstwie zespołu z Czerniejewa spadła na ostatnie miejsce w tabeli. Piłkarze trenera Michała Garczyńskiego do miejsca nad strefą spadkową, które teraz zajmują piłkarze Orkanu Śmiłowa tracą sześć punktów, a do 13 w tabeli Błękitnych Wronki siedem oczek. W najbliższym meczu Concordia zagra u siebie z zespołem Korony Stróżewo i w tym meczu trzeba będzie szukać ligowych punktów, które mają przybliżyć zespół do utrzymania w piątej lidze.

Przegrywamy w ostatniej akcji meczu. Mieliśmy kilka okazji do zamknięcia meczu przy wyniku 2:2. Mecz zamknął jednak rywal. Zostało 5 kolejek i w każdej jednej z nich do ostatniego gwizdka będziemy walczyć i wierzyć– mówił po meczu z Lubuszaninem trener Michał Garczyński.

Najbliższy rywal w ligowej tabeli po 25. rozegranych spotkaniach ma na swoim koncie 46. punktów i zajmuje czwarte miejsce. Zwodnicy ze Stróżewa w ostatnim spotkaniu pokonali 2:0 Błękitnych Wronki. W rundzie wiosennej korona wygrała z Concordią 2:1.