Zapowiedź meczu z Błękitnymi Wronki

W najbliższą niedzielę zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się w ramach 27. kolejki RedBox V ligi z zespołem Błękitnych Wronki

W ostatnim spotkaniu podopieczni trenera Michała Garczyńskiego przegrali 1:4 z zespołem Korony Stróżewo. W tym spotkaniu to Concordia otworzyła wynik jednak goście szybko strzelili 3 bramki, a po przewie dołożyli jeszcze jedno trafienie i zabrali ze sobą trzy punkty.

Concordia mimo porażki w tym meczu nadal ma szanse na utrzymanie się w lidze jednak aby tak się stało muszą wygrać z zespołem Błękitnych Wronki. Obecnie piłkarze z Murowanej Gośliny mają na swoim koncie 14. punktów a do miejsca nad strefą spadkową, które zajmuje ich najbliższy rywal tracą siedem punktów. Porażka w najbliższy meczu będzie niestety na 90% oznaczała spadek Concordii do ligi okręgowej.

Tak jak mówiłem ostatnio, w każdym meczu do ostatniego gwizdka będziemy walczyć o punkty. W tym konkretnym przypadku o 6 pkt. Zwycięstwo w meczu z sąsiadem w tabeli pozostawi nas jeszcze w grze o utrzymanie, a dopóki jest to możliwe, będziemy wierzyć.- mówi przed meczem trener Concordii, Michał Garczyński

Błękitni obecnie znajdują się bezpośrednio nad strefą spadkową z siedmiopunktową przewagą nad 15. Concordią. W poprzednim spotkaniu zawodnicy z Wronek przegrali 4:1 z Meblorzem Swarzędz. Na jesień górą byli zawodnicy z Wronek, ktrzy wygrali z Concordią 3:1.