Zapowiedź meczu z Meblorzem Swarzędz

W meczu 28. kolejki RedBox V ligi zawodnicy Concordii Murowana Goślina zagrają przed własną publicznością z Meblorzem Swarzędz

W poprzedniej kolejce piłkarze z Murowanej Gośliny wygrali 2:1 z zespołem Błękitnych Wronki dzięki czemu nadal pozostają w walce o utrzymanie w RedBox V lidze. Pierwsi gola strzelili zawodnicy z Wronek, ale gospodarze odpowiedzieli trafieniem Kacpra Różewicza. W drugiej części meczu bramkę na wagę trzech punktów zdobył Łukasz Kobierski. Concordia w tym spotkaniu była zespołem zdecydowanie lepszym i to ona prowadziła grę. Gdyby nie świetne interwencje bramkarza gości, podopieczni Michała Garczyńskiego mogli to spotkanie wygrać jeszcze wyżej.

Concordia po zwycięstwie nad Błękitnymi nadal pozostaje w walce o otrzymanie w RedBox V lidze. Piłkarze z Murowanej Gośliny do 14. w tabeli drużyny Błękitnych Wronki tracą cztery punkty, a do 13. Sparty Oborniki siedem punktów.

Przed nami mecz z bardzo wymagającym zespołem, który wydaje się być silniejszy niż jesienią, a już wtedy należał do czołówki. Skupieni jesteśmy jednak na swoich celach, więc damy z siebie wszystko, żeby zdobyć punkty w tym meczu i wciąż liczyć się w grze o utrzymanie- mówi przed meczem trener Concordii, Michał Garczyński

Zespół ze Swarzędza po 27. kolejkach zajmuje szóste miejsce w ligowej tabeli i ma na swoim koncie 47. punktów. W pierwszym meczu w Swarzędzu padł remis 1:1.