Zapowiedź meczu ze Spartą Oborniki

W przedostatniej ligowej kolejce zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się u siebie z zespołem Sparty Oborniki

Porażka w spotkaniu z zespołem Meblorza Swarzędz sprawiła, że Concordia straciła szanse na pozostanie na poziomie V ligi w kolejnym sezonie. Piłkarzom z Murowanej Gośliny pozostały jeszcze dwa spotkania do końca sezonu. W obu tych meczach zawodnicy trenera Michała Garczyńskiego powalczą o komplet punktów, by w jak najlepszym stylu pożegnać się z rozgrywkami RedBox V ligi.

Pomimo tego, że nasz los jest przesądzony i przyszły sezon spędzimy w klasie okręgowej, nie zamierzamy składać broni i w dwóch pozostałych meczach zrobimy wszystko, by zdobyć komplet punktów.- mówi przed meczem trener Concordii, Michał Garczyński

Najbliższy rywal Concordii to Sparta Oborniki. Zespół prowadzony przez byłego szkoleniowca Concordii, Radosława Wrzesińskiego po porażce 3:1 z Błękitnymi Wronki nadal nie może być pewny utrzymania w lidze. Mimo, że Oborniki teoretycznie znajdują się nad strefą spadkową, to wszystko wskazuje na to, że z rozgrywkami V ligi pożegnają się 3, a nie dwa zespoły ze wszystkich grup.

W pierwszym spotkaniu w tym sezonie lepsi byli zawodnicy z Murowanej Gośliny, którzy wygrali w Obornikach 4:1, liczymy na powtórkę tego wyniku w niedziele.