Zapowiedź meczu z Czarni Czerniejewo

W ostatnim swoim meczu w sezonie 2022/2023 zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się u siebie z zespołem Czarnych Czerniejewo

Zawodnicy z Murowanej Gośliny już dwie kolejki temu niestety przekreślili swoje szanse na utrzymanie się na poziomie V ligi. W zeszły weekend piłkarze Concordii przegrali u siebie z zespołem Sparty Oborniki 1:6, dzięki czemu zawodnicy z Obornik nadal mogą się utrzymać. W ostatnim meczu zawodnicy trenera Garczyńskiego chcą zwycięstwem pożegnać się z V ligowym graniem.

Przed nami, niestety, przynajmniej na rok, ostatni mecz na poziomie 5 ligi. Naszym najbliższym celem jest godne pożegnanie się z tymi rozgrywkami. W dalszej perspektywie oczywiście powrót w miejsce, które opuszczamy. Liczę, że jutro pokażemy zaangażowanie i charakter, które przełożą się na zdecydowanie lepszą grę i wynik, niż przed tygodniem.- przed meczem z Czarnymi Czerniejewo powiedział trener Concordii, Michał Garczyński.

Najbliższy rywal Concordii, Czarni Czerniejewo też nie mają już żadnych szans na utrzymanie. Do Concordii tracą cztery punkty, więc bez względu na wynik spotkania zakończą sezon na ostatni miejscu. Piłkarze z Czerniejewa w poprzedniej kolejce przegrali u siebie z Błękitnymi Wronki 1:5.

W rundzie jesiennej piłkarze z Murowanej Gośliny wygrali z Czarnymi 2:3.