Trener Michał Garczyński odchodzi z Concordii

Michał Garczyński w sezonie 2023/2024 nie będzie prowadził zespołu Concordii Murowana Goślina.

Michał Garczyński został trenerem Concordii Murowana Goślina przed startem sezonu 2022/2023. Zastąpił na tym stanowisku Radosława Wrzesińskiego, który rozstał się z zespołem po dziesięciu latach pracy.

Jako klub jesteśmy wdzięczni trenerowi Garczyńskiemu za jego pracę i poświęcenie w czasie jego pobytu w Concordii. Dzięki jego pracy, zarówno zawodnicy, jak i cały zespół zdobyli cenne doświadczenie i rozwijali swoje umiejętności na boisku.

Życzymy trenerowi Garczyńskiemu powodzenia w nowym klubie i kolejnych wyzwań, jakie przed nim stoją. Jesteśmy pewni, że jego wiedza i umiejętności przyczynią się do sukcesu w nowym zespole.

Obecnie trwają rozmowy z kandydatami na trenera pierwszego zespołu. Będziemy informować na bieżąco w tej sprawie i niezwłocznie ogłosimy nowego szkoleniowca.