Wiktor Weber trenerem Concordii Murowana Goślina

Nowym trenerem zespołu seniorów Concordii Murowana Goślina został Wiktor Weber.

Po zakończonym sezonie z pracy pierwszego trenera Concordii zrezygnował dotychczasowy szkoleniowiec zespołu z Murowanej Gośliny, Michał Garczyński. Zarząd klubu od razu rozpoczął poszukiwania nowego szkoleniowca, który poprowadzi zespołu w nowym sezonie. Klub rozmawiał z kilkoma trenerami, a ostatecznie zdecydował się na zatrudnienie 36-letniego, Wiktora Webera.

Wiktor Weber jako zawodnik jest wychowankiem zespołu KS Aluminium Konin. Później reprezentował barwy GKS Polonus Kazimierz Biskupi , LKS Rychwał, GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne oraz CKS Sparta Konin gdzie w 2014 roku zakończył piłkarską karierę.

Wiktor Weber karierę trenerską zaczął w 2009 roku w zespole GKS Tarnovia Tarnowo Podgórne, następnie pracował w GKS Lisewo, AP Błękitni Owińska, MKS Sparta Oborniki, LTP Pogoń Lwówek, KS Uchorowo, a ostatnie dwa i pół roku pracował w zespole NKS Niepruszewo.

Nowy szkoleniowiec zespołu Concordii Murowana Goślina posiada licencję UEFA A. Odbył również kilka staży trenerskich, między innymi w zespole Lecha Poznań, Pogoni Szczecin czy  Bayer 04 Leverkusen.

Pierwszy trening pod wodzą nowego trenera piłkarze Concordii odbędą w nadchodzącym tygodniu.

Trenerze witamy w Concordii i życzymy powodzenia!