Zawodnicy Concordii rozpoczęli przygotowania do sezonu

W czwartek do treningów wrócili zawodnicy Concordii Murowana Goślina. Drużyna pod wodzą nowego trenera, Wiktora Webera rozegra cztery mecze kontrolne, a sezon rozpoczną w połowie sierpnia.

Seniorzy Concordii w nowym sezonie będzie rywalizował w RedBox Klasie Okręgowej po tym jak sezon 2022/2023 w V lidze zakończyli na miejscu spadkowym.

Zespół do nowego sezonu przygotowuje się pod wodzą trenera Wiktora Webera, który zastąpił na stanowisku pierwszego trenera Michała Garczyńskiego. Podopieczni trenera Webera do treningów wrócili w czwartek i trenowali na stadionie w Murowanej Goślinie.

Na treningu pojawiło się kilka nowych twarzy jednak zespół nadal poszukuje wzmocnień. W najbliższą sobotę o godz. 11:00 na Stadionie Miejskim w Murowanej Goślinie odbędzie się gra wewnętrzna oraz trening otwarty dla wszystkich którzy chcą dołączyć do zespołu. Zgłaszać można się telefonicznie pod numerem +48 693 198 686 lub mailowo na adres: nabor@mks-concordia.pl