Concordia Murowana Goślina – Złoci Złotkowo 0:1

W pierwszy meczu kontrolnym podczas przygotowań do sezonu 2023/2024 piłkarze Concordii Murowana Goślina przegrali z drużyną Złotych Złotkowo 0:1. Bramka na wagę zwycięstwa goście zdobyli w końcówce drugiej połowy meczu.

W pierwszej połowie spotkania większe posiadanie piłki mieli zawodnicy ze Złotkowa jednak nie potrafili tego przełożyć na sytuacje bramkowe. Zawodnicy Concordii szukali swoich okazji w kontrataku ale też nie stworzyli sobie żadnej klarownej okazji. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił jeśli chodzi o posiadanie piłki ale oba zespoły zaczęły sobie stwarzać okazje. Zawodnicy ze Złotkowa mili kilka okazji ale bardzo dobrze w bramce prezentował się nowy bramkarz Concordii, Mateusz Maćkowski. Concordia również kilkukrotnie zagroziła bramce gości ale niestety nie udało się wyjść na prowadzenie. W 66. minucie Concordia straciła piłkę w środkowej strefie boiska, czego efektem była groźna akcja gości, którą zamienili na bramkę.

Concordia Murowana Goślina – Złoci Złotkowo 0:1 (0:0)