Concordia Murowana Goślina – Sokół Mieścisko 1:2

Zawodnicy Concordii Murowana Goślina w drugim spotkaniu podczas okresy przygotowawczego przegrali 1:2 z zespołem Sokół Mieścisko

Zawodnicy Concordii nie najlepiej rozpoczęli spotkanie i już po trzech minutach przegrywali 0:1. Po wznowieniu gry ze środka boiska zaczęli grać niskim i średnim pressingiem co przełożyło się na obraz gry. Piłkarze Concordii częściej byli przy piłce i nie dopuszczali rywali pod swoje pole karne. Gospodarze konstruowali również groźne akcje po kontratakach pod polem karnym gości jednak brakowało wykończenia. W końcówce pierwszej połowy Concordia dała się zaskoczy dokładnie tak samo jak na początku spotkania i goście prowadzili 0:2. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po wznowieniu gry dobrze zareagowali gospodarze i po rzucie rożnym piłkę do bramki skierował Dawid Szadziul. Concordia w drugiej połowie meczu zdecydowanie przeważała i kontrolowała przebieg spotkania. Gospodarze mili kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki ale brakowało skuteczności. Goście w drugiej części meczu nie potrafili stworzyć sobie okazji do podwyższenia wyniku.

Concordia Murowana Goślina – Sokół Mieścisko 1:2 (0:2)