Concordia Murowana Goślina – Piast Łubowo 1:1

W ostatnim meczu kontrolnym przed startem sezonu, zawodnicy Concordii Murowana Goślina remisowali 1:1 z zespołem Piasta Łubowo

W pierwszej połowie większe posiadanie piłki mieli zawodnicy z Łubowa jednak nie przekładało się to na sytuacje bramkowe. Concordia swoją grę opierała głównie na grze w kontrataku. Piłkarze z Murowanej Gośliny starali się wyprowadzać co jakiś czas akcje jednak te kończyły się w okolicach 16 zespołu gości. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga cześć meczu wyglądała bliźniaczo do pierwszej. Nadal większe posiadanie piłki było po stronie zespołu gości, a Concordia opierała swoją grę na kontrataku. W 60. minucie spotkania faulowany w polu karnym Concordii był zawodnik z Łubowa i sędzia wskazał na 11 metr. Goście jednak nie zawinili tej okazji na bramkę, a świetną interwencją popisał się Wojciech Frąckowiak. Kilka minut poźniej goście znów mieli okazję na wyjście na prowadzenie. Przejęli piłkę w środkowej strefie boiska i przeprowadzili groźną akcję, która zakończyła się bramkę. Concordia szukała swoich okazji do wyrównania i ta przyszło pod koniec drugiej połowy. Dobra akcja skrzydłem, zamieszanie w polu karnym gości i piłka w siatce. Mecz zakończył się remisem 1:1.

W ostatnim meczu kontrolnym na boisku pojawiło się pięciu juniorów Concordii. Zespół dobrze w tym spotkaniu funkcjonował w obronie i środku boiska.

Concordia Murowana Goślina – Piast Łubowo 1:1