Concordia kontynuuje współpracę z Grupą Promo4Sport

Z przyjemnością informujemy, że Grupa Promo4Sport w sezonie 2023/2024 pozostaje Oficjalnym Parterem Klubu. Dziękujemy za zaufanie!

Grupa Promo4Sport związana jest z Concordią Murowana Goślina od początku sezonu 2018/2019, a od sezonu 2019/2020 została Oficjalnym Parterem Klubu. Rozpoczynający się w weekend sezon będzie szóstym współpracy.

Od początku Grupa Promo4Sport angażowała się w rozwój wizerunku klubu. To właśnie ten partner stoi za prowadzeniem i oprawą graficzną klubowych social mediów oraz klubowej strony. Grupa Promo4Sport współpracowała też z innym parterem klubu, w kwestii realizacji transmisji z domowych spotkań Concordii w ostatnich sezonach.

Grupa Promo4Sport to firma z siedzibą w Murowanej Goślinie i działa na rynku od 2017 roku. Firma zapewnia rozwiązania z zakresu marketingu internetowego, projektowania stron internetowych, a także cyberbezpieczeństwa i Outsourcingu IT.

Dziękujemy Grupie Promo4Sport za zaufanie. Zachęcamy wszystkich kibiców oraz sympatyków klubu do korzystania z oferty sponsorów i parterów klubu.

Jeśli twoja firma również chce wpierać działania klubu napisz do nas na adres biznes@mks-concordia.pl