Domowe spotkania Concordii nadal w TVCOM

Miło nam poinformować, że domowe spotkania Concordii w sezonie 2023/2024 podobnie jak w ubiegłych latach będą transmitowane w TVCOM

Dzięki współpracy z firmą TVCOM nasi kibice w ostatnich sezonach mogli oglądać na żywo domowe spotkania Concordii. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyły się mecze, które rozgrywane były w czasie pandemii, kiedy była to jedyna okazja do obserwowania na żywo boiskowych wydarzeń.

W sezonie 2022/2023 dzięki wsparciu firmy TVCOM nasi kibice mogli na żywo śledzić jedenaście domowych spotkań Concordii, które cieszyły się dużą popularnością. Transmisja z domowych spotkań klubu, to też ukłon w stronę kibiców drużyn gości, którzy nie mogą pojawić się na stadionie w Murowanej Goślinie.

To będzie kolejny sezon, w którym Concordia Murowana Goślina będzie wspólnie z nami transmitować swoje mecze. Jestem przekonany, że będzie to pomocne w analizie spotkań oraz ekspozycji partnerów klubu. Mam nadzieję, że będzie to jedno z wielu narzędzi do rozwoju organizacji i awansu do wyższych kategorii rozgrywkowych– mówi o kontynuacji współpracy wiceprezes zarządu TVCOM, Jan Kowalewicz.

Transmisje spotkań Concordii w TVCOM to też świetna okazja do ekspozycji naszych partnerów i zwiększenia ich rozpoznawalności, a także realna promocja Miasta i Gminy Murowana Goślina na teranie Wielkopolski.

Dziękujemy firmie TVCOM za wsparcie w rozwoju naszego klubu. Zachęcamy wszystkich kibiców oraz sympatyków klubu do korzystania z oferty sponsorów i parterów klubu.

Jeśli twoja firma również chce wpierać działania klubu napisz do nas na adres biznes@mks-concordia.pl