Zapowiedź meczu z Czarni Czerniejewo

W 2. kolejce RedBox Klasy Okręgowej czeka nas pierwszy mecz wyjazdowy. Na boisku w Czerniejewie podejmiemy zespół Czarnych Czerniejewo.

Piłkarze z Murowanej Gośliny w pierwszej ligowej kolejce na własnym stadionie niestety przegrali z zespołem Polonii Poznań jednak gra Concordii może napawać optymizmem. Zawodnicy Wiktora Webera potrafili kontrolować grę i konstruowali groźne ataki, których niestety nie potrafili zakończyć bramką. Indywidualne błędy spowodowały, że gospodarze musieli uznać wyższość rywali z Poznania.

Rywal, który razem z nami opuścił V ligę. W pierwszej kolejce zremisował z beniaminkiem z Lubonia. Zapowiada się ciekawe spotkanie ponieważ obie drużyny nie zaznały smaku zwycięstwa. Liczymy, że kilogramy potu wylane na treningu przełożyłą się na zdobycz punktową. Z pewnością nie zabraknie zaangażowania i walki o każdy centymetr boiska.-mówi przed meczem trener Concordii, Wiktor Weber

Zespół z Czerniejewo podobnie jak Concordii spadł z V ligi. W pierwszej ligowej kolejce najbliższy rywal Concordii grał z beniaminkiem okręgówki, Lubońskim KS Luboń. Zawodnicy z Czarnych od 24. minuty przegrywali jednak w ostatnich minutach meczach zdołali wyrównać.

Początek niedzielnego spotkania w Czerniejewie o godzinie 17:00.