Czarni Czerniejewo – Murowana Goślina 0:0

W meczu 2. kolejki Klasy Okręgowej piłkarze z Murowanej Gośliny mierzyli się na wyjeździe z drużyną Czarnych Czerniejewo. Do 50. minuty był wynik 0:0, a mecz został przerwany z powody złego stanu boiska.

Spotkanie zdecydowanie lepiej rozpoczęli zawodnicy z Murowanej Gośliny, którzy w 15. minucie spotkania wyprowadzili groźną akcję, której niestety na bramkę nie zamienił Gębczyński. Piłkarze Concordii kontrolowali przebieg spotkania i nie pozwalali na zbyt wiele gospodarzą. Zawodnicy trenera Wiktora Webera w pierwszej połowie mieli jeszcze kilka okazji na wyjście na prowadzenie jednak nie wykorzystali żadnej z nich. Po pierwszych 45. minutach było 0:0

Pod koniec pierwszej połowy pojawiły się obfite opady deszcze. W przerwie oba zespoły po konsultacji z sędzią podjęły decyzję o kontynuowaniu gry. Ponownie lepiej tą część meczu rozpoczęli piłkarze Concordii i mogli wyjść na prowadzenie w pierwszej akcji II połowy. Niestety po zaledwie kilku minutach gry boisko zamieniło się w wielką kałużę i gra nie mogła być kontynuowana. Po 10. minutach przymusowej przerwy z obawy o zdrowie zawodników sędzia zakończył spotkanie.

Mecz z zespołem Czarnych Czerniejewo prawdopodobnie zostanie dokończony w środę, 6 września o godzinie 18:00.