Z Wartą Śrem w Pucharze Polski

We wtorek w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie 1/32 Pucharu Polski strefy Poznańskiej. Concordia Murowana Goślina trafiła do pary z zespołem Warty Śrem. Mecz zostanie rozegrany 31 sierpnia w Murowanej Goślinie.

Losowanie odbyło się do południa we wtorek w siedzibie Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Od tego etapu do gry przystępują zespołu z Klasy Okręgowej oraz V ligi.

Zasady losowania były dwie. Zespół z niższej ligi jest gospodarzem meczu, a w przypadku zespołów z tej samej ligi gospodarzem będzie pierwszy wylosowany zespół. Concordia została wylosowana jako pierwsza, a jej rywalem został zespół Warty Śrem. Jako że zespół ze Śremy występuje w V lidze to gospodarzem spotkania będą piłkarze z Murowanej Gośliny.

Zespół Warty Śrem po dwóch rozegranych ligowych kolejkach w swojej grupie ma na koncie cztery punkty. W pierwszej kolejce zremisowali 1:1 na wyjeździe z zespołem Pelikan Grabów nad Prosną , a w drugiej również na wyjeździe pokonali 1:3 Rawie Rawicz.