Dokończenie meczu z Czarnymi Czerniejewo

Wielkopolski ZPN wyznaczył termin dokończenia spotkania 2. kolejki RedBox Klasy Okręgowej pomiędzy Czarnymi Czerniejewo, a Concordią Murowana Goślina

Mecz 2. kolejki RedBox Klasy Okręgowej pomiędzy Czarnymi Czerniejewo, a Concordią Murowana Goślina odbył się 20 sierpnia w Czerniejewie. Po rozpoczęciu drogiej połowy w związku z silnymi opadami deszczu mecz w 50. minucie został przerwany. Po konsultacjach z oboma zespołami oraz sprawdzeniu stanu boiska sędzia zawodów podjął decyzję o zakończeniu spotkania. W momencie zakończenia spotkania było 0:0.

We wtorek 22 sierpnia po posiedzeniu WGiE, Wielkopolski ZPN przesłał poniższą informację do obu zespołów.

Dzień dobry, w dniu dzisiejszym na posiedzeniu WGiE została omówiona sytuacja dot. przerwanego meczu Redbox Klasy Okręgowej gr. 2 Czarni Czerniejewo – Concordia Murowana Goślina z dnia 20.08.2023r. WGiE proponuje dokończenie meczu w dniu 06.09.2023r. (środa) godz. 18:00,  zgodnie z Regulaminem rozgrywek na sezon 2023/2024 par. 22. W przypadku porozumienia się klubów co do innego terminu, proszę  o oficjalną informację mailową – do dnia 25.08.2023r. – potwierdzoną przez oba kluby z zastrzeżeniem, że mecz powinien się odbyć w ciągu 30 dni od pierwotnego terminu.

Oba zespołu zaakceptowały zaproponowany przez związek termin dokończenia spotkania.