Zapowiedź meczu z LZS Otorowo

W 3. kolejce RedBox Klasy Okręgowej zawodnicy Concordii Murowana Goślina zmierzą się przed własną publicznością z zespołem LZS Otorowo.

Concordia Murowana Goślina w sezonie 2023/2024 rozegrała półtora spotkania. W pierwszej kolejce przegrali u siebie z zespołem Polonii Poznań 0:3, a w drugiej kolejce podejmowała na wyjeździe drużynę Czarnych Czerniejewo. W Czerniejewie Concordia mimo braku kilku zawodników prezentowała się bardzo dobrze i dominowała na boisku. Mimo to po pierwszych 45. minutach mieliśmy bezbramkowy remis. Od początku drugiej połowy warunki do gry były bardzo trudne ze względu na obfite opady deszczu. W 50. minucie spotkania sędzia przerwał spotkanie, a następnie podjął decyzję o zakończeniu spotkania, do tego momentu nadal było 0:0. Mecz zostanie dokończony 6 września w Czerniejewie.

Drużyna z Otorowa w dwóch pierwszych meczach prezentowała się w kratkę. Na inaugurację sezonu podopieczni trenera Przemysława Szały przegrali 0:2 z KS Fałkowo, a w drugiej kolejce po emocjonującym spotkaniu pokonali 3:2 beniaminka ligi, Luboński KS Luboń.

Sobotni mecz z LZS Otorowo rozpocznie się o godzinie 14:00.

Dla wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli pojawić się na stadionie w Murowanej Goślinie wspólnie z Grupą Promo4Sport oraz TVCOM.pl przeprowadzimy transmisję na żywo z tego spotkania.