Zapowiedź meczu z Wartą Śrem

W czwartek piłkarze Concordii Murowana Goślina w ramach rozgrywek Pucharu Polski podejmą przed własną publicznością zespół Warty Śrem.

Podopieczni trenera Wiktora Webera do meczu 1/32 Pucharu Polski przygotowują się w dobrych nastrojach. W miniony weekend Concordia wygrała przed własną publicznością 1:0 z zespołem LZS Otorowo. Zawodnicy z Murowanej Gośliny w spotkaniu ligowym prezentowali się bardzo dobrze i dominowali na boisku nie pozwalając rywalom na tworzenie groźnych sytuacji, czego nie można powiedzieć o gospodarzach, którzy powinni prowadzić już po pierwszej połowie. Mecz z zespołem z Otorowa rozpoczął cykl meczy co trzy dni. Jutro zawodnicy z Murowanej Gośliny zmierzą się z zespołem Warty Śrem w ramach Pucharu Polski, później w niedzielą udadzą się na ligowy mecz do Kleszczewa, następnie w środę 6 września pojadą do Czerniejewa gdzie zostanie dokończony mecz 2. kolejki, a 9 września u siebie zmierzą się z zespołem KS Fałkowo.

Będzie to trudne spotkanie z wyżej notowanym przeciwnikiem. Liczymy, że drużyna pokaże charakter i powalczy o każdy centymetr boiska. – powiedział przed spotkaniem z Wartą Śrem, trener Concordii, Wiktor Weber.

Zespół Warty Śrem na co dzień występuje w RedBox V lidze. Podopieczni trenera Michała Mocka po trzech kolejkach zajmują 8. miejsce w ligowej tabeli i zgromadzili cztery ligowe punkty. W ostatniej kolejce zawodnicy ze Śremu przegrali u siebie z zespołem Krobianki Krobia.

Mecz 1/32 Pucharu Polski zostanie rozegrany w najbliższy czwartek 31.08 o godzinie 17:45 na stadionie w Murowanej Goślinie.