Zapowiedź meczu z Clescevią Kleszczewo

W niedzielę podopieczni trenera Wiktora Webera zmierzą się na wyjeździe z zespołem Clescevii Kleszczewo w ramach 4. kolejki RedBox Klasy Okręgowej.

Zawodnicy Concordii Murowana Goślina w miniony czwartek odpadli z rozgrywek Pucharu Polski. Piłkarze Concordii mierzyli się w tym spotkaniu z zespołem Warty Śrem, który na co dzień występuje w V lidze. Mimo tego, że rywal był teoretycznym faworytem tego spotkania to podopieczni trenera Webera grali bardzo konsekwentnie w defensywie i nie pozwalali rywalom na zbyt wiele pod swoją bramką. Niewiele brakowało aby o awansie do kolejnej rundy decydowały rzuty karne. Niestety w czwartej minucie doliczonego czasu goście po rozgraniu rzutu rożnego zdołali pokonać Wojciecha Frąckowiaka i strzelić bramkę na wagę awansu. Mimo porażki zespół z Murowanej Gośliny może chodzić z podniesioną głową bo w meczu z zespołem z wyższej ligi pokazali boiskowy charakter i dzielnie stawiali czoła rywalowi. W ostatnim meczu ligowym podopieczni trenera Webera pokonali u siebie LZS Otorowo 1:0 w spotkaniu gdzie byli zespołem zdecydowanie lepszym i prowadzącym grę.

Najbliższy rywal Concordii, zespół Clescevii Kleszczewo po trzech ligowych kolejkach ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i jeden mecz przegrany. Podopieczni trenera Bzdęgi podobnie jak Concordia mają za sobą mecz pucharowy. Zespół z Kleszczewa w meczu 1/32 przegrał z zespołem U19 GES Sport Academy 3:0. W meczu 3. kolejki RedBox Klasy Okręgowej zespół Clescevii przegrał na wyjeździe z Lubońskim KS Luboń 2:1.

Spotkanie z zespołem Clescevii Kleszczewo zostanie rozegrane w niedzielę 3.09 o godz. 11:00 na stadionie w Kleszczewie.