Zwycięstwo i remis grup młodzieżowych

W ten weekend prócz seniorów swoje spotkania rozegrały zespoły młodzieżowe Concordii. Piłkarze Bartosza Borowca pokonali na wyjeździe 1:5 Wiarę Lecha Poznań Robakowo, a zawodnicy Marcina Witkowskiego zremisowali 6:6 w Pniewach.

W piątek 1 września piłkarze Bartosza Borowca, którzy rywalizują w rozgrywkach Juniora Młodszego udali się na mecz do Robakowa gdzie mierzyli się z zespołem Wiary Lecha Poznań Robakowo. Już po pięciu minutach Concordia prowadziła. Piłkę do siatki rywali skierował Kamil Cieślak. Do przerwy wynik się nie zmienił. Po wznowieniu gry rozwiązał się worek z bramkami w zespole z Murowanej Gośliny. W 49. minucie na 0:2 podwyższył Michał Kapusta, a minutę później było już 0:3 po trafieniu Stanisława Pieczyńskiego. Pieczyński ponownie wpisał się na listę strzelców w 72. minucie. W 82. minucie meczu gospodarze strzelili bramkę na 1:4, jednak odpowiedź Concordii była zabójcza, bo już po minucie wynik meczu na 1:5 ustalił Kamil Cieślak.

Podopieczni trenera Borowca po pierwszej kolejce są liderami w swojej grupie.

W niedzielę swoje spotkanie rozegrali również zawodnicy trenera Marcina Witkowskiego. W spotkaniu 4. kolejki w wyjazdowym spotkaniu z Orłem Pniewy zremisowali 6:6. Piłkarze Concordii mają do rozegrania jeszcze zaległe spotkanie 2. kolejki z GKS TARNOVIA Tarnowo Podgórne. Na ten moment zawodnicy z Murowanej Gośliny mają na swoim koncie dwa remisy.

Poniżej galeria zdjęć ze spotkania Wiara Lecha Poznań Robakowo – Concordia Murowana Goślina